خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:

مطالب وبسایت موسسه خیریه نرجس شیراز صرفا به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی  است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی این مرکز  می باشند.

حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا کلیپ) و طراحی‌های این وبسایت منحصرا متعلق به موسسه خیریه نرجس بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به موسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی خیریه نرجس (۳۸۴۲۳۶۳۶ – ۳۸۳۲۷۸۰۰) مجاز است.

مؤسسه خیریه نرجس  با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به کودکان معلول و بی سرپرست سرای نرجس  را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتی که قصد استفاده از نام و لینک موسسه خیریه نرجس و یا تبلیغ برای موسسه در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت مؤسسه انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی مؤسسه نرجس غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

موسسه خیریه نرجس به جز محل کنونی  که مشخصات آن  در وبسایت قید شده است  شعبه، دفتر یا نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از کشور ندارد.این مرکز هیچ نماینده جهت جمع آوری کمک ها و اعانات درسطح شهر شیراز و یا سایر نقاط کشور ندارد.

bigtheme