خانه / برگزاری جشن تولد فوتبالیست اخلاق مدار فارسی، در کنار کودکان سرای نرجس

برگزاری جشن تولد فوتبالیست اخلاق مدار فارسی، در کنار کودکان سرای نرجس

 

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه نرجس، دوم شهریورماه، موسسه نگهداری و توانبخشی کودکان معلول ذهنی و جسمی نرجس شیراز میزبان فرشید طالبی فوتبالیست اخلاق مدار استان فارس بود که جشن تولد ۳۶ سالگی خود را در کنار فرشتگان زمینی سرای نرجس برپا کرد.

دراین جشن که با حظور مدیر عامل موسه خیریه نرجس شیراز، مهدی رجب زاده بازیکن شیرازی تیم ذوب آهن اصفهان، مسعود مقیم پیشکسوت و استعداد یاب فوتبال و تنی چند از ورزش دوستان و با همراهی تعدادی از فرشتگان زمینی سرای نرجس برگزار شد ساعاتی خوش را برای میهمانان به ارمغان آورد.

فرشید طالبی در خصوص حضورش در این سرای و برگزاری تولدش در کنار کودکان معول و بی سرپرست گفت: خیلی خوشحالم که خداوند منان این لیاقت را نصیب این حقیر کرد تا اولین جشن تولد زندگیم را دراین مکان مقدس برپا کنم. وی افزود در این سرای دیدم که میشود به معنای واقعی محبت و مهر پدری و مادری را ادایه داد و شما پدران و مادران واقعی سرزمین مان هستید.

فرشید طالبی و همراهان با حضور در بخش نگهداری و پخش شیرنی و کیک و اهدای شاخه ی گل به مددجویان روزی بیاد ماندنی را رقم زدند.

 

در پایان هدایت بهاءالدینی با اهدای لوح نیک اندیشی به آقایان فرشید طالبی و مهدی رجب زاده، ایشان را عضو افتخاری و سفیر مهربانی کودکان معلول و بی سرپرست سرای نرجس انتخاب نمودند.

bigtheme