خانه / مراسمات / برگزاری مراسم بزرگداشت مقام پرستار

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام پرستار

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام پرستار

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه نرجس، هم زمان با سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ، مراسم تجلیل از کادر نمونه پرستاری ، با حضور مدیرعامل ، هیات مدیره و خانواده کارکنان موسسه در محل سالن اجتماعات مجموعه وزین رستوران زیتون شیراز برگزار گردید.
بهاالدینی مدیرعامل موسسه خیریه نرجس، طی سخنانی ضمن تبریک روز پرستار و تقدیر از خدمات پرستاران و مددیاران این مجموعه گفتند:نگهداری و رسیدگی به یک بیمار  کار دشواری است ، حال آنکه شما از بیمارانی نگهداری می کنید که بعضا مشکلات جسمی و ذهنی را هم زمان دارند.و همین موضوع اهمیت،بزرگی و البته دشواری کارشما را نشان می دهد.و برگزاری این گونه مراسمات تنها بهانه ای است برای اینکه قدردان کارشما باشیم.

بهاءالدینی ضمن اشاره به ساخت شعبه دوم موسسه نرجس با نام کلبه مهر از عموم مردم برای مشارکت در ساخت این مجموعه دعوت کرد.ایشان در بخشی از سخنان خود در این مورد گفتند:با یاری خداوندی و همت خیرین بزرگوار در آینده نزدیک پروژه شماره دو موسسه نرجس به بهره برداری خواهد رسید و در آن مکان نیز خدمتگزار کودکان معلول و بی سرپرست خواهیم بود.

در ادامه این مراسم، هنرمندان شهرمان با اجرای برنامه های هنری ، موسیقی و تئاتر طنز لحظات شاد و پر مهری را به وجود آوردند.

نجات پور مدیریت محترم مجموعه رستوران زیتون که چندین سال است میزبانی پرستاران ،مددیاران و خانواده های آنان را بر عهده دارد، در حاشیه برگزاری این مراسم گفتند:کارکنان موسسه نرجس که به کودکان معلول و بی سرپرست خدمت می کنند انسان های ارزشمندی هستند و میزبانی از آن ها برای من و مجموعه رستوران زیتون افتخار محسوب می شود.

در پایان این مراسم از پرستاران و مددیاران موسسه با اهداء هدایایی تقدیر شد.صرف شام در کنار خانواده و در یک فضای دوستانه به همت خیربزرگوار جناب آقای نجات پور حسن ختام مراسم جشن پرستار موسسه خیریه نرجس بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

چهار + 10 =

bigtheme
x

شاید بپسندید

مراسم بزرگداشت مقام پرستار

باحضور خیرین،مدیریت ،هیئت مدیره و کارکنان موسسه و با هنرنمایی هنرمندان به ...