خانه / موسسه / آیین بزرگداشت روزجهانی معلولین در سرای نرجس

آیین بزرگداشت روزجهانی معلولین در سرای نرجس

۱۲ آذر مصادف با سوم دسامبر به عنوان روز جهانی معلولین نامگذاری شده و البته بهانه‌ایست تا یادمان باشد که در اطراف ما آدم‌هایی زندگی می‌کنند که رنج و سختی‌هایشان پایان ندارد ، انسان‌هایی از جنس صبر و از نژاد مقاومت .

مؤسسه نرجس شیراز ضمن بزرگداشت مقام معلولین برنامه‌‌های مختلفی را در این روز برگزار کرد. فضای مؤسسه با حضور خانواده‌های معلولین رنگین شده بود و هرکس به سهم خود برای شادی این کودکان کاری می‌کرد.

هدایت بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه نرجس به همراه مسئولین واحدهای مختلف با حضور در بخش نگهداری ضمن عیادت معلولین با اهداء هدایا و شاخه گل از مددیاران کودکان معلول تشکر کردند.

بهاءالدینی در جریان بازدید از بخش نگهداری گفت: هرچند بازدید از بخش نگهداری و دیدار این فرشته‌ها کار روزانه‌ی من است اما امروز با تمام روزها فرق دارد. امروز در واقع تلنگر محکمی است به همه‌ی کسانی که در سرای نرجس مشغول به کار هستند. همه‌ی کارکنان ما با عشق و ایثار به کودکان خدمت می‌کنند اما وجود چنین مناسبت‌هایی یادآور این است که ما با چه هدفی کار خود را آغاز کرده‌ایم و در چه مسیری حرکت می‌کنیم.

حضور مسئولین واحدهای مختلف مؤسسه در بخش نگهداری و تشکر از مددیاران کودکان معلول،‌ لبخندی پرمهر را بر چهره‌ی این مددیاران نشاند. لبخندی از جنس هم‌دلی، اتحاد و همراهی

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

هشت + بیست =

bigtheme
x

شاید بپسندید

برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه هیات امنا موسسه خیریه نرجس

به گزارش روابط عمومی موسسه نرجس برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه هیات ...