خانه / بازدیدها / دیدار آقای پاک‌فطرت عضو محترم شورای شهر شیراز از کودکان سرای نرجس

دیدار آقای پاک‌فطرت عضو محترم شورای شهر شیراز از کودکان سرای نرجس

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای سیروس پاک‌فطرت به همراه آقای مهندس احمدزاده شهردار محترم منطقه ۹، از این سرای مردمی بازدید کردند.

در این دیدار، پاک‌فطرت با اشاره به اهمیت کار با معلولین گفت: مؤسسه‌ی نرجس به لطف خداوند، ‌کمک خیرین و مدیریت سیستماتیک توانسته است گام‌های مؤثری در زمینه‌ی خدمت‌رسانی به معلولین بردارد. پاک‌فطرت در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به فرصت خدمت‌رسانی گفت: مسئولین در هر جایگاهی که باشند، باید نهایت تلاش خود را برای خدمت‌کردن به عموم به کارگیرند و تنها همین خدمات است که معرف هر مسئولی خواهد بود.

بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس نیز، ضمن خیرمقدم به آقایان پاک‌فطرت و احمدزاده گفت: در حال حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی پیش‌آمده، شاهد کاهش کمک‌های مردمی هستیم؛ همین موضوع باعث شده که به فکر راه‌های کسب درآمد باشیم. همان‌طور که مستحضرید هزینه‌ی نگهداری معلولین به‌شدت افزایش یافته و اگر ما نتوانیم این معضل را کنترل کنیم، نگهداری آنان با بحران روبه‌رو خواهد شد.

 

گفتنی است در ابتدای این جلسه، به پاس تلاش‌های بی‌دریغ مهندس احمدزاده، لوح سفیر نیکوکاری مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس به ایشان اهدا شد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

نه + 16 =

bigtheme
x

شاید بپسندید

حضور آقای سینا بنی‌زمانی، عضو محترم شورای اسلامی شهر شیراز در مؤسسه‌ی نرجس

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای سینا بنی‌زمانی عضو محترم ...