خانه / مراسمات / اعطای مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی موتو ژاپن به مدیرعامل مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس شیراز

اعطای مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی موتو ژاپن به مدیرعامل مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس شیراز

گرچه در سایه‌ی لطف تو پریشان هستیم                            ‌ما برآن عهد که بودیم کماکان هستیم

هدایت بهاءالدینی، موفق به کسب مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی‌ موتو ژاپن شد، تا برگ دیگری از افتخارات این سرای مردمی رقم بخورد.

مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس که از ابتدا با هدف کمک به معلولان و محرومان، فعالیت خود را آغاز کرده است؛ بسان نهالی کوچک می‌ماند که در سایه‌سار باغبان‌هایی سبزاندیش و نیکوکار، رشد کرده و امروز همچون درختی تنومند و بزرگ، بسیاری از افراد محجور و رنج‌دیده را در سایه‌بان پرمهر خود پذیراست.

پیشرفت‌های این سرای مردمی و نوع خدمات ارائه‌شده به جامعه‌ی هدف، نرجس را به عنوان یک برند مطرح، در امر نگهداری و توان‌بخشی از معلولین معرفی کرده است.

با نگاهی گذرا به سابقه‌ی فعالیت این مؤسسه، می‌توان دریافت که عامل اصلی کسب این موفقیت‌ها، حرکت در چارچوب اهداف از پیش تعیین‌شده و وجود نظم سازمانی در همه‌ی ابعاد است و این موضوع بی‌گمان حاصل مدیریتی توانمند و مجرب است. هدایت بهاءالدینی، در همه‌ی این سال‌ها همچون پدری مهربان، نه در کنار این موفقیت‌ها، بلکه عامل اصلی دستیابی به آن‌ها بوده است.

همایش بین‌المللی کسب وکار در دوران رکود به روش مدیریت ژاپنی، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای تهران با حضور دکتر وو ژیانگ، رئیس دانشگاه میکی موتو ژاپن برگزار شد و مدیرعامل مؤسسه‌ي خیریه‌ی نرجس به‌شایستگی، مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی موتو ژاپن را دریافت کرد.

بهاءالدینی در حاشیه‌ی برگزاری این همایش، ضمن تقدیر از کارکنان زحمتکش سرای نرجس گفت: «بی‌گمان همه‌ی همکاران من در کسب این موفقیت سهیم هستند. خوشحالم که بار دیگر توانستیم نام نرجس را طنین‌انداز کنیم. از امروز باید پرتوان‌تر و با روحیه‌ی بهتر برای خدمت به کودکان معلول تلاش کنیم».

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مباحث ارائه‌شده در این همایش گفت: «باور بفرمایید ما از نظر امکانات و خدمات ارائه‌شده به معلولین در جایگاه بالایی قرار داریم؛ اما رمز موفقیت هر سازمان خودباوری و اعتقاد به کار است».


درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

16 + چهارده =

bigtheme
x

شاید بپسندید

برپایی جشن بزرگ رمضان در موسسه نرجس

برپایی جشن بزرگ رمضان در موسسه نرجس همزمان با فرارسیدن ماه مبارک ...