خانه / بازدیدها / بازدید آقای دکتر ناصری عضو کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز و آقای مهندس احمدزاده شهردار محترم منطقه ۹ شیراز از مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس

بازدید آقای دکتر ناصری عضو کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز و آقای مهندس احمدزاده شهردار محترم منطقه ۹ شیراز از مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی نرجس، دکتر علی ناصری عضو محترم شورای اسلامی شهر شیراز، به همراه آقای مهندس احمدزاده شهردار محترم منطقه‌ی ۹ و هیأت همراه از مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس شیراز بازدید کردند.

هدایت بهاءالدینی مدیرعامل مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، ضمن خیرمقدم به بازدیدکنندگان، به بیان مشکلات پیش روی سرای نرجس پرداخت و گفت: همه‌ی ما در قبال این کودکان معلول و بی‌سرپرست مسئول هستیم،

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، افزود:

دوران مسئولیت عمر کوتاهی دارد؛ اما چه زیباست که در این مدت کوتاه فعالیت‌هایی داشته باشیم که به‌واسطه‌ی آن، سال‌های سال یاد و خاطره‌ی آن مسئول در ذهن مردم ماندگار شود، مطمئن باشید خدمت به این کودکان نزد خداوند جایگاه رفیعی دارد.

دکتر ناصری عضو شورای شهر شیراز در این جلسه گفت: همت مردم شیراز را برای رفع مشکلات مراکز خیریه ستود و گفت: تقویت فرهنگ امدادرسانی به دیگران ازجمله شاخص‌های مهم پایداری اجتماعی در هر منطقه‌ است و شهر شیراز سابقه‌ی تاریخی درخشانی در ایجاد و اداره‌ی مراکز خیریه‌ی مؤثر کشور، مانند مؤسسه‌ی نرجس دارد.

وی با اشاره به برخی مشکلات مرکز خیریه‌ی نرجس افزود: در شرایط سخت اقتصادی کنونی و با وجود تحریم‌های ظالمانه، بیش از هر چیز مراکز خیریه در آستانه‌ی آسیب‌ قرار می‌گیرند. هدایت و هدفمندسازی کمک‌های خیّرین به سمت مراکز شناسنامه‌داری چون نرجس، می‌تواند بسیاری از مشکلات را التیام بخشد.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز ابراز کرد: تلاش می‌کنیم با کمک کنش گران اجتماعی خیل کمک‌های مردمی را به سمت مراکز مؤثر، مانند مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس هدایت کنیم.

ایشان در پایان با تأکید بر کار اصولی و علمی مؤسسه‌ی نرجس افزود: زمانی ارزش و اعتبار کار مؤسسه‌ی نرجس بر ما مشهود می‌شود که دیگر مؤسسه‌های نگهداری معلولین را از نزدیک ببینیم. بی‌گمان نرجس به‌عنوان یک برند مطرح در امر نگهداری معلولین، در کشور می‌درخشد.

مهندس احمدزاده شهردار منطقه‌ی ۹ شیراز نیز، با تأکید بر کار بزرگ و ارزشمند مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس گفت: مؤسسه‌ی نرجس توانسته است بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی منطقه را برطرف سازد، ما نیز در مجموعه‌ی شهرداری در حد توان در خدمت این مؤسسه‌ی وزین خواهیم بود.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

7 + 17 =

bigtheme
x

شاید بپسندید

حضور آقای سینا بنی‌زمانی، عضو محترم شورای اسلامی شهر شیراز در مؤسسه‌ی نرجس

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای سینا بنی‌زمانی عضو محترم ...