خانه / بازدیدها / دیدار جناب آقای حقایقی قایم مقام صدا و سیمای استان فارس با کودکان سرای نرجس

دیدار جناب آقای حقایقی قایم مقام صدا و سیمای استان فارس با کودکان سرای نرجس

به گزارش روابط عمومی موسسه نرجس جناب آقای حقایقی قایم مقام صدا و سیمای استان فارس با حضور در سرای نرجس با کودکان معلول وبی سرپرست این مرکز دیدار کردند.

حقایقی که با همراهی جناب آقای داورپناه مدیر روابط عمومی سازمان صدا وسیمای فارس در موسسه نرجس حضور داشتند پس از بازدید از بخش نگه­داری و آشنایی با خدماتی که در این مرکز به کودکان ارایه می شود در سرای فیروز پاک موسسه نرجس با کودکان این سرای دیدار کردند.

در این نشست صمیمی که با حضور جناب آقای بهاالدینی و در حضورکودکان بی­ سرپرست برگزار شد بهاالدینی ضمن عرض خیرمقدم گفتند: در حال حاضر ۲۵۰ معلول در این مرکز نگه­داری می شوند و تامین هزینه نگه­داری از آن­ها کار بسیار دشواری است به همین منظور صدا و سیما می تواند با معرفی هرچه بیشتر این مجموعه در جلب کمک­ های مردمی موثر باشد.

بهاالدینی ضمن تشکر از همکاری سازمان صدا و سیما در معرفی این مجموعه افزود: در سال­های گذشته در حوزه رسانه ای موسسه نرجس مورد لطف  قرار گرفت اما همچنان نیازمند همکاری و مساعدت بیش از پیش سیمای فارس هستیم.

حقایقی قایم مقام صدا وسیمای استان فارس در حاشیه این دیدار گفتند: موسسه نرجس به واقع کار بزرگ و ستودنی را انجام می دهد، کار عظیمی که در بیان نمی آید. بهداشت، نظافت، رسیدگی و مدیریت این مجموعه بسیار عالی است.

کار نگه­داری از معلول کاری بس دشوار است که در نزد خداوند جایگاه رفیعی دارد.

ایشان در بخشی از سخنان خود گفتند: رسانه می تواند نقش مهمی در معرفی این گونه مراکز داشته باشد و من سعی می کنم تا با برگزاری اتاق فکرهای تخصصی و نشست با همکاران تولید در این زمینه تلاش داشته باشم .

حقایقی با اشاره  به لزوم ارتباط این مجموعه با خیرین بزرگ افزود: گاهی برخی افراد که هیچ­گونه عنوان یا پستی ندارند می توانند راه­گشای مشکلات باشند تا اینکه مسوولی بیاید و قولی بدهد و برود.

در پایان این نشست جناب آقای حقایقی با ثبت دلنوشته خود در دفتر یادبود این مرکز در خاطرات این سرای مردمی ماندگار شدند.

 

 

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یازده − دو =

bigtheme
x

شاید بپسندید

حضور آقای سینا بنی‌زمانی، عضو محترم شورای اسلامی شهر شیراز در مؤسسه‌ی نرجس

به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، آقای سینا بنی‌زمانی عضو محترم ...