خانه / موسسه / برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه هیات امنا موسسه خیریه نرجس

برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه هیات امنا موسسه خیریه نرجس

به گزارش روابط عمومی موسسه نرجس برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه هیات امنا  موسسه خیریه نرجس روز گذشته برگزار شد.

 

موسسه خیریه نرجس یک سازمان مردم نهاد است که به صورت هیات امنایی اداره می شود.

و مراسم انتخاب هیات امنا و هایت مدیره با زمان­بندی مشخص که در اساسنامه موسسه آمده است برگزار می گردد.

در این جلسه که با حضور ناظر سازمان بهزیستی فارس برگزار شد هدایت بهاالدینی مدیرعامل موسسه نرجس ضمن خیر مقدم به حاضرین به ارایه گزارش عملکرد یک­ساله پرداخته و گفتند: با همت خیرین بزرگوار و فداکاری و عملکرد مناسب همکارانم در سرای نرجس اکنون این موسسه رابه عنوان یک برند مطرح در کشور می شناسند و همین موضوع وظیفه ما را به عنوان خادمین این کودکان سنگین تر می کند.

ایشان در بخش­ دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور افزودند: در حال حاضر به علت افزایش هزینه­ های نگه­داری که در حدود ۵/۲ تا ۳ میلیون تومان برای هر کودک در ماه مشکلات زیادی برای تامین هزینه­ ها و پرداخت حقوق مراقبین ایجاد گردیده، البته راهکارهایی اندیشیده شده است، اما لازم است تا تک تک ما برای پیشرفت مجموعه تلاش بیشتری داشته باشیم.

در ادامه آقای حمید عرفانی معاون اداری موسسه و خانم لیلا جم زاد معاون مالی مجموعه به ارایه آمار هریک از واحدها پرداخته و حاضرین را با عملکرد قسمت های مختلف مجموعه آشنا کردند.

گفتنی است در پایان این جلسه و با برگزاری انتخابات آقای هدایت بهاالدینی،مهندس سعید بهاالدینی ، سرکار خانم رباب امیدبخش، آقای دکترسید حمیدرضا موسوی مدنی، آقای مهندس حسین دیده جهان، به عنوان اعضا اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

سه × 5 =

bigtheme
x

شاید بپسندید

برگزاری کلاس آموزشی مدیریت با محوریت مدیریت مالی و ایده‌پردازی، در سرای نرجس

مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، ‌از گذشته برآن بوده تا بهترین خدمات را به ...