خانه / موسسه / موسسه نرجس قدردان خیرین نیکوکار خود است

موسسه نرجس قدردان خیرین نیکوکار خود است

آیین تقدیر و تشکر از خیرین موسسه نرجس رسمی دیرینه است که در پایان هر ماه و در جلسه ای با حضور پرسنل تلاش گر و فهیم موسسه برگزار می گردد.

این مراسم که در واقع به نمایندگی از کودکان معلول و بی سرپرست سرای نرجس و به جهت قدردانی از مساعدت خیرین بزرگوار موسسه نرجس برگزار می گردد. قطره ای کوچک است در مقابل دریای لطف بی کران خیرین این سرای مردمی.

 جناب آقای بهنام ندیمی و همسر گرامیشان سرکار خانم نیلوفر طحانی که از خیرین با سابقه و بزرگوار موسسه نرجس هستند در جمع پرسنل نرجس ضمن تشکر از عملکرد ستودنی این سرای مردمی گفتند:

کمک کردن به کودکان معلول و بی سرپرست خدمتی است که خداوند نصیب من کرده است و برای این نعمت بزرگ خداوند را شاکر هستم.

سرکار خانم طحانی نیز ضمن تقدیر از کار بزرگ کارکنان موسسه نرجس گفتند همه خانواده ما خودمان را عضو موسسه نرجس می دانیم و این برای ما افتخار بزرگی است . کمک کردن به نیازمندان و دردمندان موهبتی است الهی و این بالاترین نقطه انسانیت است.

تشویق های گرم شما انرژی مضاعفی به ما بخشید تا بتوانیم مسیر کمک رسانی به کودکان معلول و بی سرپرست را محکم تر از قبل ادامه دهیم.

سرکار خانم عترت حق نیا که از دیگر میهمانان این جلسه بود. در جمع کارکنان نرجس گفتند: نعمت­هایی که خداوند به ما بندگان عطا کرده است بی شمارند و کمک به کودکان معلول و بی سرپرست کاری کوچک است برای شکرگذاری این نعمت ها .

آشنایی با موسسه نرجس مقدمه ای برای شکرگذاری خداوند بود و خداوند کمک کرد تا بتوانم این مسیر را ادامه دهم. بیان این نکته ضروری است که خواهر مرحومم نیز در این کار سهیم است و در واقع اوست که خیر موسسه نرجس است . امیدوارم که روح او قرین رحمت بخشش الهی باشد.

درباره admin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یازده − یازده =

bigtheme
x

شاید بپسندید

برگزاری کلاس آموزشی مدیریت با محوریت مدیریت مالی و ایده‌پردازی، در سرای نرجس

مؤسسه‌ی خیریه‌ی نرجس، ‌از گذشته برآن بوده تا بهترین خدمات را به ...